Kauneim linn on Eestis Tartu ja tundub, et meie meeskonnale kui fännidele see meeldib. Viisime seeria otsustavasse mängu!

Alustasime kohtumist teravamalt ning avaveerand meile 19:15. Poolajaks sai ette Tartu. Pausile mindi nende 44:36 eduseisus. Kolmandal veerandajal võttis Pärnu aga järgi ning viimase kümne minuti eel oli seis 64:64 viigis.

Neli minutit enne kohtumise lõppu juhtis Tartu veel 75:74, kuid seejärel sai Pärnu tänu suurepärasele publikule ohjad oma kätte.

Meie ankur oli taas Mihkel Kirves, kelle arvele kogunes 21 punkti ja 12 lauapalli. Seejuures võttis ta viis palli ründelauast. Robert Valge ja Sverre Aav lisasid võitjate kontosse mõlemad 15 punkti.

Tartu parimateks olid Andri Voinalovõtš ja Jitaurious Tykyvion Gordon 23 punktiga.

Seeria otsustav kohtumine peetakse reedel Tartus. Kohtumine algab kell 19.00, meie fännid saavad taas tasuta reisida! Buss stardib kell 16:00 Spordihalli eest! Rohkem infot meie Facebookis!