Hooaeg sai mai kuus läbi ning kõik ei läinud täpselt nii, nagu loodetud ja eesmärgid seatud olid. Pakkusime väga palju põnevaid mänge, purustasime televaatajate rekordi ning publikut kogunes meie kodumängudele erakordselt palju.

Pidasime kümme kohtumist, kus mai kuu algusesse jäi veerandfinaali viimane mäng Pärnus Keila Coolbet meeskonna vastu. Seejärel tuli vastu võtta Tartu teekord. Pakkusime pealtvaatajatele elamust täie raha eest, kuid finaali pääses Tartu Ülikool Maks&Moorits.

Saime aja maha võtta vaid mõneks päevaks, kui seeria Avis Utilitas Rapla vastu algas. Neli tulist kohtumist oma vana hea rivaaliga, kuid medalid said kaela vastased.

Sama tempoga toimetasime ka oma muid tegevusi, hoides fookuses hooaja lõppu, noori korvpallureid ja tegevusi, millega suudame inimesi meelitada treeningutele, arendada Pärnus spordikulutuuri ja palju muud.

Samuti ei ole enam palju aega mõelda, sest uue hooaja ettevalmistus juba vaikselt käib!

Johan Kärp/ Korvpalliklubi juht

 

 

Ühisgümnaasiumi Spordipidu.

Osalesime Pärnu Ühisgümnaasiumi spordipeol, kus toimus meeleolukas 3×3 korvpalliturniir ning selgitati välja parimad võrkpallurid. Isaiah Hart autasustas parimaid ja tunnustame sellise ettevõtmise korraldajaid, tegu oli väga laheda sündmusega.

 

Lõpupidu.

Joone tõmbasime põhimõtteliselt hooajale alla 28.05 kui kogunesime selle meeskonnaga veel viimast korda Hahni pubisse. Tänasime toetajaid, kelleta meid ei eksisteeriks. Märkasime mängijaid– traditsiooniline mängijate autasustamine. Selles juba lähemalt meie kodulehel.

 

Kasvatasime vaatajate numbreid.

Olime võrreldes eelmise hooajaga iga mäng suurema publiku ees. Keskmine vaatajate arv saalis on suisa üle 800, mille üle saame suurelt rõõmu tunda. Kasvasime võrreldes 22/23 hooajaga 43%.

Sotsiaalmeedias kasvasime Facebookis ja instagramis 3000 jälgijani. Viimasel kuul on erinevaid inimesi jõudnud meie leheni 43 200. See on suurepärane saavutus.

 

Tunnustasime meie kohtunikke.

Eesti Korvpallikohtunike Kogu koostöös Eesti Korvpalliliidu ning meistriliiga klubidega on võtnud endale eesmärgiks tunnustada tublisid noori väljaku- ja lauakohtunikke. Sellega seoses said klubid võimaluse välja tuua tublimad noored, kes on tahtmist täis ning kellel on potentsiaali jõuda kõrgemale. Eesti Korvpallikohtunike Kogu annab igale ühele omalt poolt väikese meene. Pärnu poolt said auhinnad Katriin Juurik ja Jessica Ristimets.

 

Paf Korvpalli Meistriliiga play-offide tähtede viisikusse kuuluvad hooajal 2023/2024:

Siim-Markus Post (Pärnu Sadam)

13.3 punkti | 5.8 lauapalli | 7.7 resultatiivset söötu

Märt Rosenthal (Tartu Ülikool Maks & Moorits)

16.3 punkti | 5.8 lauapalli | 3 resultatiivset söötu

Mikk Jurkatamm (BC Kalev/Cramo)

11.3 punkti | 4.8 lauapalli | 3.8 resultatiivset söötu

Tormi Niits (AVIS UTILITAS Rapla)

10.4 punkti | 8.5 lauapalli | 1.8 resultatiivset söötu

Manny Suarez (BC Kalev/Cramo)

14 punkti | 6.1 lauapalli | 1.9 resultatiivset söötu

 

Isaiah Hart Skills Camp juba sellel kuul

Ainulaadne võimalus osaleda Isaiah Harti eestvedamisel Pärnu Sadama Skills Camp laagris!

Laagrid toimuvad 17.-21. ja 25.-28. juunil Pärnu Spordihallis!

Oodatud on kõik korvpallihuvilised sünniaastaga 2009-2017.

Rohkem infot meie kodulehel.

 

Fännide suvepäevad

Juba 10 aastat on meie fännid pidanud suvepäevi, ka seekord paneme oma armsad kaasaelajad korvpalli mängima, võrkpallist osa saama jpm. 6.07 on suur grillpidu Pärnu lähistel ühe toreda perekonna juures. Sellest juba meie Pärnu Sadama toetajate grupis, Facebookis.

 

Aitäh, et olid meiega.

Ettevalmistus juba uueks hooajaks algas, puhata meie inimesed ei saa.

Hoia meie tegemistel pilt peal meie kanalites www.bcparnu.ee