Meie teekond korvpalliklubina saab kesta ja õnnestuda üksnes fännide, kogukonna ning mõistagi meie sponsorite/toetajate/partnerite abiga. Sel hooajal räägimegi rohkem ettevõtetest ja suurepärastest inimestest, kes on taustajõuna olnud klubi jaoks alati olemas!

Teeme algust Pärnumaal tegutseva ettevõttega Edelstein, kus klient on alati esikohal! Käisime hiljuti terve meeskonnaga neil külas, et uurida, millega täpsemalt Edelsteini tehases tegeldakse.

Külastuse ajal oli töö täies hoos ning nägime oma silmaga, kuidas massiivsetest kivitahvlitest valmivad imeväel kaunid mööblidetailid: töötasapinnad ja valamulahendused. Edelsteini asutajad Merle Laidro ja Margus Kivimäe usuvad, et n-ö ärihaide aeg ettevõtluses on möödas, andes ruumi kooskasvamisele ja-tegutsemisele ning ka kogukonna märkamisele. Märksõnad kvaliteet ja paindlikkus pandi põhiväärtustena kirja juba 2004. aastal. Toona ei osatud isegi unistada, et aastal 2023 on Edelsteini pereettevõte hinnatud luksustoodete tarbijatehulgas, kes soovivad unikaalseid, tehniliselt läbimõeldud lahendusi, mis on kõrge kvaliteediga toodetud ning paigaldatud.

Edelstein on perefirma, kus hoolitakse ja austatakse teineteist ning väärtustatakse meeskonnatööd. Edelsteini ühendavaks jooneks on jagatud väärtused ja ühine nägemus sellest,kuidas kivi on harukordne materjal, mida tuleb kohelda austusega. Aastatel 2022 ja 2023 valiti Edelstein TOP10-sse peresõbralike ettevõtete arvestuses. Edesteini toodete ja tegevuse kohta otsi rohkem infot ettevõtte kodulehelt ja Instagrami ning Facebooki kontolt: https://edelstein.ee/et

Edelstein OÜ, me täname Teid koostöö eest!