Alistasime võõrsil 71 : 56 Tartu Ülikool Maks & Mooritsa meeskonna.

Algus oli pigem rabe, sest veerandi keskpaigas olime peal 6 : 5. Siis said mehed soojaks ja kümne minuti järel säras tablool meie 19 : 15 eduseis.

Teisel veerandil olid tartlased jätkuvalt rünnakul hädas ning 3.30 enne kahe poolaja vahelise pausile minekut olime peal 32 : 21. Kuigi võõrustajad vähendasid vahe peagi nelja silmale, siis viimasel minutil sopsas kahel korral kaugelt pärnakas Robert Valge, mistap läksime riietusruumi 40 : 32 eduseisus.

Pausi järel napsasime Tartu käest palle ja saime juhtima 15 punktiga. Veerandaja viimasel sekundil sopsas Tartu äär Dontarius James raske kaugviske, kuid sellest hoolimata olime otsustava kümne minuti eel peal 55 : 45.

Kuid lähemale kui kümme silma tartlased enam ei jõudnuki. Võit meile 71 : 56 ja kolme võiduni toimuvat seeriat läksime juhtima 1 : 0. Meie parimad Isaiah Hart 15 punkti, Sverre Aav ja Matt Mccarthy toetasid teda 14 silmaga. Kaotajate poolel jõudis ainsana kahekohalise punktisummani Ty Gordon, kelle arvele jäi 13 punkti.