Alistasime publi toel Avis Utilitas Rapla seisuga 83:71.

Pärnu võitis tasavägiselt alanud kohtumise avaveerandaja 20:16 ning poolajapausile mindi meie 41:40 eduseisul. Kolmanda veerandaja lõpuks jäi Rapla 53:60 kaotusseisu ning kuigi viimasel neljandikul jõudsid külalised paaril korral viie punkti kaugusele, siis lõpuks võtsime ikkagi 83:71 võidu.

Meie parimana kogus Mihkel Kirves 24 punkti ja üheksa lauapalli, Ivo Van Tamm lisas 15 punkti. Kaksikduubliga sai hakkama Saimon Sutt, kes noppis 13 silma kõrvale kümme lauapalli. Rapla resultatiivseimad olid Tyler Cheese 20 ja Obrad Tomic 19 punktiga. Derrick Woods viskas 11 punkti ning noppis 16 lauapalli.

Kolme võiduni peetav seeria nüüd 1:1 viigis. Kolmas kohtumine toimub 21. aprillil Raplas. Ning neljas on teisipäeval Pärnu Spordihallis!