Korvpalli Eesti-Läti liigas sai viienda kaotuse järjest Pärnu Sadam, kes jäi kodus alla Rapla Avis Utilitase võistkonnale 66:81 (15:27, 19:9, 15:17, 17:28).

Rapla saavutas juba esimesel veerandil enam kui kümnepunktise edu, aga poolajaks sulas see vaid kahele silmale ja kolmanda veerandi alguseks pääses Pärnu isegi hetkeks juhtima (38:37).

Seejäre haaras initsiatiivi uuesti Rapla ja neljandal veerandil kasvatati edu uuesti enam kui kümnele punktile. Lõpuks saadi vastasest jagu 15 silmaga 81:66.

Rapla paremad olid Kendall Stephens 19 ja Rait-Riivo Laane 16 punktiga, Tyler Cheese piirdus seitsme silmaga, aga lisas kaheksa tulemuslikku söötu.

Hiljuti peatreener Toomas Annuki teenetest loobunud Pärnu resultatiivseim oli 18 punktiga Robert Valge, Mihkel Kirves panustas kaksikduubliga: 14 punkti, 11 lauapalli.