Korvpalli FIBA Euroopa karikasarja viiendas mänguvoorus maitses võidurõõmu Pärnu Sadam.

Pärnu Sadam teenis teise võidu, kui kodusaalis alistati 75:67 Belgia ja Hollandi ühisliiga liider Den Boschi Heroes. Pärnu võitis avaveerandi võrdlemisi kindlalt, 26:18, kuid teisel veerandajal mängis suvepealinna klubi 10-punktilise edu maha ja poolajale mindi seisul 43:38.

Kolmas veerandaeg kulges Pärnul kõige vaevalisemalt, sest vastased läksid veerandi alguses 8:0 spurdiga juhtima. Võõrustajad võitlesid siiski edasi ja neljanda veerandaja eel oldi külalistest vaid punkti kaugusel – 52:53.

Viimasel veerandajal näitas Pärnu sarnast minekut nagu avaveerandil ning neli ja pool minutit enne normaalaja lõppu juhtisid pärnakad 13 punktiga. Den Bosch jõudis korraks Pärnust nelja punkti kaugusele, kuid rohkemaks neil jõudu polnud ja Pärnu teenis eurosarjas kolme kaotuse kõrvale teise võidu. Pärnu resultatiivseimatena viskasid Davis Geks, Isaiah Hart ja Robert Valge kõik 14 punkti. Serhii Pavlov lisas 13 punkti ja kuus lauapalli.

Pärnu on C-alagrupis kahe võidu ja kolme kaotusega teisel kohal.