2024a märts on värskelt lõppenud, oleme lähedal Eesti meistriliiga play-off kohtumistele.  Samuti sai läbi meie jaoks PAF EST-LAT ühisliiga, kus valitseva Eesti meistri vastu tegime väga südika esitluse.

Pärnu Sadama meeskond jõudis PAF Eesti-Läti liigas play-offi, esimese mängu esimene poolaeg oli ideaalilähedane, kuid teades BC Kalev/Cramo meeskonda, nende rosterit siis

Robert Valgeteadsime, et peame andma endast rohkem kui maksimumi.

Pidasime maha 32 kohtumist, millest väljusime 15 korral võiduga.

Play offi esimene kohtumine Kalevi Spordihallis lõppes BC Kalev/Cramo võiduga 77:83. Teisel kohtumisel Pärnu Spordihallis olid tablool numbrid 63:77. Tegime viimase mänguga online vaatajate rekordi, kui mängu jälgis 6775 inimest.

Meie jaoks jätkub Eesti meistriliiga, vastaseks Keila Coolbet meeskond.  Seeriast läheb  edasi meeskond, kes saavutab kolm võitu.

Seeria algus meie kodus 24.04 kell 19:00.

Saalis näeme!

Johan Kärp/ Korvpalliklubi juht

 

Korvpalliklubi tegemised märtsis

 

Siim-Markus Post on PAF Eesti-Läti veebruarikuu MVP!

Siim-Markus Post

Märtsikuus alguses tehtu teatavaks, et eelmise kuu PAF Eesti-Läti ühisliiga parim mängija oli Siim-Markus Post. Aasta teisel kuul kogus ta keskmiselt 12,7 punkti, andis 8,7 resultatiivset söötu ja tema efektiivsuse näitaja oli 18,3!

„ Kuidas olla nähtav?”

05.03 toimus Pärnumaa spordiklubide turunduskoolitus  „ Kuidas olla nähtav?”

Estonia Resort Hotel & Spa suures saalis, kus Pärnu Sadama korvpallimeeskonna poolt esines Arko Kask teemal „Sul peab olema plaan!”

Koolitus oli spordiklubidele vajalik, saadi palju uusi mõtteid ja vahvaid lähenemisnurki, kõik ettekandjad olid spordiklubidega otseselt seotud- nii sai kuulata mõtteid vaid samas valdkonnas tegutsejatelt.

Koostöö- ja õppimisvõimalusi Pärnu Kolledzis

Oleme pikalt pidanud plaani, et Pärnu ridadesse mängima tulles, suudaksime pakkuda ka õppimisvõimalusi. 20.03 külastas meie meeskonda Tartu Ülikooli Pärnu Kolledz, kes tutvustas koostöö- ja õppimisvõimalusi Pärnu Kolledzis.

Destination Pärnu

21.03 osalesime hotellis Strand Destination Pärnu sihtkoha turunduse teemagrupi kohtumisel, kus keskenduti seekord Soome külastajale Pärnu kui sihtkoha reklaamimisel.

Meeskonnaga liitus Brandon Alston!

Klubiga liitus 28-aastane viskav tagamängija Brandon Alston, kes tuleb Gruusia liigast Batumi klubist. Talle on statistikasse kogunenud 18,8 minutit; keskmiselt 6,8 punkti. Isaiah Hart jääb sellel hooajal platsilt kõrvale, kuid toetab meeskonda edasi.

Aitäh Arko Kask!

Alates hooaja algusest on Pärnu Sadama turundustiimis olnud konsultant Arko Kask, kes on meeskonna kuvandit palju edasi viinud. Täname teda nõu ja jõu eest ja soovime talle edaspidiseks jõudu!

 

Mis on tulemas aprillis?

 

Korvpalliliit Pärnus

02.04 kohtusime koos linnapea Romek Kosenkraniuse ja kultuuri-ning sporditeenistusega (Andrus Haugas, Johanna Lepp) ning kohal oli Eesti korvpalliliit- president Priit Sarapuu, juhatuse liige Liis Sild ja peasekretär Keio Kuhi. Teemasid oli palju, eelkõige arutasime, kuidas meie meeskond saaks osaleda rahvusvahelistes sarjades.

 

Parim plakat

Kuulutame välja konkursi „Parim plakat“.  Kutsume üles kõiki joonistama korvpalliteemalisi ja meie klubiga seotud plakateid. Plakatid tuleb pildistada ja saata info@bcparnu.ee. Loodame kõiki teoseid näha meie esimesel Eesti liiga play-off kohtumisel ja oma Facebookis selgitame välja ka parima!

 

Põnevad kodumängud

Selge on see, et Keila Coolbet meeskond ei ole nõrk meeskond. Seal on rosterit, seal on tugevust. Nüüd ei ole aega mänge kodust vaadata– tuleb saali tulla.

 

Pärnu Sadam Skills Camp registreerimine.

Laagrid toimuvad 17.-21. ja 25.-28. juunil Pärnu Spordihallis (Riia maantee 129).
Oodatud on kõik korvpallihuvilised sünniaastaga 2009-2017. Korvpallitreeninguid Isaiah Harti ja teiste
külalistreenerite juhendamisel.

Lisainfo: Pärnu Sadam Skills Camp registreerimine (office.com)

 

Sünnipäevalapsed aprillis

Saimon Sutt—12. aprill

Füsioterapeut Martin Vahimets – 15. aprill

Robert Valge – 20. aprill

 

Robert Valgel kerkis top5 Pärnu Sadama mängijate sekka, kes on linna esindusmeeskonda esindanud. Mänge 291.

Rannar Raap endiselt 473 mänguga, Mihkel Kirves 404, Taavi Hämarsalu 371 mängu ning Karl-Martin Kask 337.

 

Aprillikuu graafik

E 19:00/ 1.04 Pärnu Spordihall/ PAF Eesti-Läti

Pärnu Sadam – Keila Coolbet

K 19:00/ 24.04 Pärnu Spordihall/ PAF KML

Pärnu Sadam – Keila Coolbet

R 19:30/ 26.04 Keila Tervisekeskus/ PAF KML

Pärnu Sadam – Keila Coolbet

P 17:00/ 28.04 Pärnu Spordihall/ PAF KML

Seeria kestab kolme võiduni!

Vajadusel 01.05 Keilas; 02.05 Pärnus