Poolfinaalseeria on Tartlaste kasuks 1:2.

Esmaspäeval Tartus tasavägiselt kulgenud kohtumise avaveerandaja võitis Pärnu 23:20, kuid poolajapausile mindi juba võõrustajate 40:39 eduseisul. Neljas veerandaeg algas Pärnu 56:54 juhtimisel, aga viimase minuti eel oli Tartu taas peal 70:67.

Seitse sekundit enne kohtumise lõppu pääsesime uuesti punktiga juhtima, kuid võiduks sellest ei piisanud, sest järgmisel rünnakul suunas ka Tomaš Pavelka palli läbi korvirõnga. Viimase kahe sekundigame enam viskele ei jõudnud ja nii teeniski Tartu kodupubliku ees magusa 72:71 võidu.

Tartu resultatiivseimad olid Jitaurious Gordon ja Andrii Voinalovitš, kes viskasid mõlemad 18 punkti. Pavelka noppis 10 punkti kõrvale kaheksa lauapalli ning Dontarius James üheksa lauapalli.

Pärnu poolelt oli taas resultatiivseim Mihkel Kirves 22 punkti ja 13 lauapalliga. Isaiah Hart lisas 13 ja Ivo Van Tamm 12 silma.

Kolme võiduni peetava poolfinaalseeria neljas mäng peetakse kolmapäeval Pärnu Spordihallis.