Aeg on Teile tutvustada Pärnu Sadama järgmist suursponsorit Flexoil OÜ-d!

Iga mootoreid tundev mees teab, et kui masinavärgist tuleb sinist suitsu või pindade hõõrdumisest tekkiv heli lukustab kõrvu on masinale vaja määret. Aga kust saada Pärnus seda laadi abi? Ikka Flexoilist!

Seda teab ka meie treeneriduo ning möödunud nädalal võetigi ette teekond Flexoili Savi 14 aadressil asuvasse kontorisse ja poodi. Nimelt oli vaja nõu, kuidas meeskonna masinavärk libedamalt jooksma saada? Kuidas parandada meeskonna kaitse- ja ründemängu ning olla lauavõitluses agressiivsemad?

Põgusa kohtumise raames saime ülevaate Flexoili tegemistest Eestis ja baltikumist, tutvusime tootevalikuga ning käsime äsja uuenduskuuri läbinud kaupluses. Tootevalik, mida siit enda sõidukile soetada on muljetavaldav – tule tutvuma!

Flexoil on Eesti kapitalil tegutseb firma, kellel täitus tänavu juba 25. tegutsemisaasta. Ettevõte tegeleb määrdeainete ja autokeemia müügiga Eestis, Lätis ja ka Soome turul. Eesti turul esindatakse Wolf Oili, Petro Canada, KochChemia kaubamärke ja seda kümnes poe ja neljas laoasukohas üle Eesti!

Flexoil omab ka Tartumaal enda tootmisliini, kus toodetakse klaasipesuvedelikku ja autokeemia tooteid.

Pärnus saate tutvuda Flexoili pakutava tootevalikuga Savi 14 asuvas kaupluses!

Kui Sul tekkis huvi siis piilu ka siia:

Koduleht: https://flexoil.ee/

Facebook: https://www.facebook.com/flexoil

Instagram: https://shorturl.at/cozG2