Reedel lõppenud veerandfinaalis alistati mängudega 3:2 põhiturniiri kolmas tiim Rapla Avis Utilitas.

Meie mängijad on, kui ühest suust öelnud, et meie hooaeg on olnud raske. Palju vigastusi, palju kaotusi. Aga teadmine, et oleme võimelised sellest seeriast edasi minema ja lõpuks suutsime seda teha, andis meestele jõudu!

See, mida pärnakad tegid oma kodusaalis ja võõrsil Raplas, on super! Aitäh kõikidele, kes meiega kaasas olid! Publik on meie kuues mees platsil!

Seeria esimese kolme mängu jooksul kontrolliti asjade käiku kuuest poolajast viies, nihu läks ainult esimese kohtumise teine poolaeg, kus suur eduseis maha mängiti ja lõpuks lisaajal alla jäädi.

Pärnus peetud neljandas matšis tuli alla neelata aga mõru pill. Rapla suutis oma potentsiaali lõpuks välja mängida ja koduväljakueelise tagasi saada.

„Olime täna paremini valmis. Ma ei tea, kas Pärnus sõi meid pinge, mõned mängijad jooksid võib-olla alt läbi. Mina pinget ei tundnud, aga mõned, kes pole selliseid mänge palju mänginud, ehk tundsid. Kodupublik tuli kohale ja ootas (võitu). Kui Keila vastu peetud „sendimäng“ välja arvata, tegime hooaja publikurekordi. Võib-olla lasime end liialt palju ära suruda,“ selgitas Kirves.

Viimane mäng hoidsime Rapla nii esimesel kui ka teisel veerandajal 14 punkti peal ja pikemale pausile mindi 14-punktilises eduseisus. Võõrustajad suutsid vahe ühekohaliseks vähendada, aga korralikku tagasitulekut ei juhtunud.

Pärnu võit sai selgeks kolm ja pool minutit enne lõppu ning meie inimesed hakkasid kalendrisse Tartu mänge kirja panema.

Teisipäeval läheme Tartusse, reedel ootame KÕIKI inimesi Pärnu Spordihalli ning kolmas kohtumine on esmaspäeval taas seal.